Home

Antonín NOVÁK

Vítonice 86
768 61 Bystřice pod HostýnemBýškovice 38
753 53 Všechovice

Informace o společnosti

        Firma byla založena v roce 1992. Od samého počátku se zaměřila především na opravy manipulační techniky firem Desta a Balcancar. Spolu s rozvojem firmy se rozšiřovalo i portfolio nabízených služeb tak, aby bylo možno nabídnout zákazníkům skutečnou komplexní péči o jejich techniku. Do dnešních dní tak byla původní orientace firmy doplněna o kompletní servis motorů, převodovek, náprav a ostatních agregátů, o dodávky a opravy ostatních prvků manipulační techniky a v poslední době, na základě potřeb zákazníků, také o komplexní služby pneuservisu. Firma také uzavřela servisní smlouvu se společností DESTA Strakonice, což umožňuje provádět jak pozáruční, tak i záruční opravy zařízení tohoto výrobce.

        Z původně pronajatých prostor se firma v průběhu rozvoje přesunula do vlastního nově zrekonstruovaného objektu v obci Býškovice, ležící na spojnici mezi Hranicemi a Bystřicí pod Hostýnem, v roce 1999 pak začala zákazníkům sloužit i zbrusu nová prodejna manipulační techniky.

        Z původních dvou zaměstnanců firma dnes disponuje pro zabezpečování potřeb svých zákazníků stabilizovaným kolektivem devíti zkušených mechaniků, kteří mohou využívat jak dostatečné technické i prostorové zázemí montážních dílen, tak i tři vybavená servisní vozidla pro řešení prolémů přímo u zákazníků. Potvrzením úrovně technického zázemí je mimo jiné i oprávnění k provádění revizí manipulační techniky.